IRA zagra plenerowy koncert we Wrocławiu!

przez | 12 lipca, 2021

IRA zagra plenerowy koncert we Wrocławiu!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na plenerowy koncert legendy polskiego rocka.
Koncert zespołu IRA „The Best Of” odbędzie się 17 sierpnia na letniej scenie w Parku na Wyspie przy ul. Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage.
WrocLove Summer Stage to letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu niedaleko wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia.
Zespół IRA zapracował na miano legendy polskiej muzyki rockowej. Przeboje takie jak „Ona jest ze snu” czy „Nie daj mi odejść” znają i nucą wszyscy. Trasa koncertowa „The Best Of” to okazja, żeby posłuchać na żywo ulubionych piosenek IRY. Muzycy mają też w zanadrzu nowości!
IRA jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Każda płyta grupy była sprzedażowym hitem. Muzycy starają się czerpać z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu zawsze są w stanie zaskoczyć swoich fanów.
Formacja powstała w 1987 roku. Wiele utworów, takich jak „Nadzieja” czy „Nie daj mi odejść”, stało się hymnami dla osób, których młodość przypadała na lata 90.
Zespół ma na koncie 12 płyt. Ostatni album – „Jutro” – właśnie miał swoją premierę. To 11 rockowych ballad, ale nie brakuje tu też cięższych, rockowych brzmień. Jak to wszystko brzmi na żywo? Najlepszą okazją, żeby to sprawdzić, są koncerty IRY w ramach trasy „The Best Of”.

17.08.21 godz.20.00 Park na Wyspie, Wróblewskiego 9
WrocLove Summer Stage
IRA „The Best Of”
bilety: 89 zł – I pula
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl