Największe Nocne Silent Disco na 3-Majówce 2019!

przez | 26 marca, 2019

Zaraz po zakończeniu koncertów na głównych scenach 3-Majówki zapraszamy na Największe Nocne Silent Disco Party!
Imprezy pod hasłem Silent Disco, czyli ciche imprezy, podczas których uczestnicy bawią się przy muzyce w specjalnych słuchawkach, podbijają parkiety i są idealnym rozwiązaniem na „ciszę nocną” miasta.


W ofercie 1500 słuchawek, profesjonalna obsługa, świetni Dj-e z miejscowych kolektywów, którzy rozkręcą głośną imprezę po cichu, do białego rana.
Co to jest tak popularne w tej chwili Silent Disco Party?


„Jest to impreza, na której jest cicho, nie słychać muzyki, ale ludzie tańczą. Do tego w różnym rytmie. Z boku Silent Disco wygląda intrygująco. Każdy z uczestników ma na uszach futurystyczne słuchawki, które świecą w jednym z trzech kolorów. Kolory odpowiadają wybranym kanałom, czyli konkretnej muzyce granej przez jednego z DJ-ów. W dowolnym momencie można zmienić kanał i posłuchać jednego z trzech DJ stojących za konsoletami. Każdy z nich prezentuje inny styl i inną muzykę.”
Na jednej imprezie bawisz się przy różnej muzyce, nie opuszczając wybranego lokalu czy strefy. Wystarczy jeden ruch i zmieniasz to czego słuchasz na inny kanał i bawisz się dalej. Gdy się zmęczysz tańcem i masz ochotę porozmawiać z przyjaciółmi to zrobisz to bez najmniejszego problemu, tu nie ma hałasu. Po raz pierwszy złożysz zamówienie lub odbierzesz telefon nie krzycząc na całe gardło, bez problemu odnajdując w tłumie swoich znajomych. Jeżeli masz taką ochotę możesz się przemieszczać w całej wyznaczonej strefie i nadal się bawić. Dźwięk dociera do 500 m. od DJ i przechodzi przez ściany.
Informacje o potwierdzonych Dj-ach oraz sprawy organizacyjne już wkrótce!