Gitarowy Rekord Guinnessa

Czas stroić gitary!!!
1 maja zgodnie z tradycją spotykamy się we Wrocławiu, by kolejny raz podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką Wrocławia w całej Europie i świecie.

W tym roku zagramy już po raz siedemnasty. Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7411 ( słownie: siedem tysięcy czterysta jedenaście!) gitar wspólnie grających nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa!
Wiemy, że z Waszą pomocą stać nas na więcej – wystarczy, że każda grupa gitarzystów namówi do wspólnego grania we Wrocławiu jeszcze jedna osobę i znów przejdziemy do historii 🙂

Aby zagrać na na Gitarowym Rekordzie Guinnessa wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Gitarowa impreza rozpoczyna się 1 maja na wrocławskim Rynku o godz. 10:00. Największą gitarową orkiestrę na świecie poprowadzi pomysłodawca imprezy, Leszek Cichoński.

Gitarowy Rekord Guinnessa połączony jest z największym wrocławskim festiwalem 3 – Majówka w dniach 1 – 3 maja, który od lat gromadzi gwiazdy rocka z Polski i ze świata, warto więc zostać trochę dłużej w stolicy Dolnego Śląska.
Na gitarzystów, którzy zagrają z nami czekają ulgowe bilety na koncerty 3-Majówki 2019.

Zachęcamy również do obejrzenia klipu z pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa 2018 we Wrocławiu
https://www.youtube.com/watch?v=-NA-xFYofgM
Oglądajcie, wysyłajcie znajomym na całym świecie, niech wszyscy zobaczą, że Wrocław jest Miastem Gitary!
Do zobaczenia 1 maja 2019 we Wrocławiu 🙂

Więcej szczegółów wkrótce!