Gitarowy Rekord Guinnessa

1 maja, jak co roku, spotykamy się we Wrocławiu, by kolejny raz podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką promująca nasze miasto w całej Europie. Gitarowy Rekord Guinnessa bijemy już po raz siedemnasty, ale najwyższe światowe wyniki i tak od lat należą do Wrocławia.

http://https://spacer.grafoto.pl/grs2020/

Aby zagrać na na Gitarowym Rekordzie Guinnessa wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Henrdixa. W tym roku zależy nam żebyście zagrali również pozostałe utwory, które graliśmy z w zeszłych latach.

Instruktaż można znaleźć poniżej.


Wiemy, że nic nie może zastąpić niepowtarzalnej atmosfery tworzonej przez tysiące grających razem gitarzystów, więc już dziś zapraszamy Was na 1 maja 2021 do Wrocławia!
Dołożymy wszelkich starań, aby z Waszą pomocą stworzyć Najpiękniejsze Gitarowe Święto 🙂
Dołączcie do wydarzenia, zaproście znajomych.

Gitarowa impreza rozpoczyna się na wrocławskim Rynku o godz. 10:00 – podczas niej posłuchasz koncertów zaproszonych gwiazd gitary i wspólnie z innymi zagrasz przygotowane utwory. Wtedy też zaczynamy rejestrację uczestników Rekordu.

Rejestracja uczestników kończy się o godz. 15:45. Punktualnie o godz. 16:00 przystępujemy do OFICJALNEJ PRÓBY ustanowienia nowego GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA A.D. 2021!

UDZIAŁ W BICIU GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA JEST BEZPŁATNY!

Biciu Gitarowego Rekordu Świata towarzyszą od lat koncerty gwiazd w ramach festiwalu 3-Majówka, który odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2021
Tu znajdziecie więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/2839218002798499/
Długi majowy weekend warto zaplanować na muzyczne spotkanie we Wrocławiu!

Więcej informacji wkrótce!

Do pobicia rekordu liczą się wszystkie rodzaje gitar, zapraszamy również inne instrumenty strunowe – ukulele, mandoliny, banjo, bałałajki. Dla gitarzystów elektrycznych przygotowany będzie specjalny sektor z możliwością podłączenia wzmacniaczy do prądu, wskazane jest zabranie ze sobą przedłużacza z rozgałęźnikiem.

Aby z nami zagrać nie trzeba być pełnoletnim.

Dla gitarzystów biorących udział w biciu rekordu przewidziane są zniżki na bilety na Koncert Gwiazd. Bilety będą do nabycia podczas rejestracji.

Pomiędzy wrocławskim Rynkiem, gdzie odbędzie się próba ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Guinnessa, a Pergolą kursować będzie specjalna komunikacja miejska.

Do zobaczenia we Wrocławiu 1 maja 2021!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STRONIE: WWW.HEYJOE.PL