WOLONTARIAT

Witajcie po przerwie, wracamy do gry!

Nie spotkaliśmy się w długi weekend majowy 2020, ale nie poddajemy się tak łatwo. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze 3-Majówce 2021.

Będąc wolontariuszem możecie nauczyć się zarządzania własnym czasem, pracy w zespole oraz asertywności.  Udział w wolontariacie da wam nie tylko możliwość aktywnego uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu, ale i zdobycia umiejętności i doświadczeń związanych z jego organizacją i przebiegiem. Wszystkim chętnym wystawiamy oficjalne zaświadczenie potwierdzające odbyty wolontariat. Wolontariusz otrzymuje również możliwość wstępu na wydarzenia objęte programem festiwalu. Uczestnictwo w tych wydarzeniach, odbywa się w czasie wolnym od powierzonych mu obowiązków i na określonych zasadach.

Będzie radośnie i bezpiecznie –  rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych i kolejny raz spotkajmy się we Wrocławiu!


Przy okazji przypominamy, że nasz wolontariat trwa cały rok. Możesz się zgłosić wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.  Jako Stary Klasztor i wROCKfest.pl organizujemy we Wrocławiu koncerty niemal codziennie. Podczas tych wydarzeń zawsze znajdzie się okazja abyście zostali częścią czegoś magicznego. Dołączcie do nas, organizacji która wypełnia muzyką nasze miasto.

Odpowiadamy za takie imprezy jak:

  • Gitarowy Rekord Guinnessa
  • 3-Majówka
  • Wroclove Fest – Święto Wrocławia
  • Wrock For Freedom
  • cykl koncertów wrockfest.pl, Ethno Jazz Festival, citysounds, wrobeats

Formularz zgłoszeniowy (pobierz): FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Regulamin uczestnictwa w wolontariacie (pobierz): REGULAMIN WOLONTARIATU